Eldeco Yapı Dekorasyon ve Kimya Sanayi Dış Tic.Ltd Şti. İstanbul da kurulu olup Duvar, Zemin ve Ray Sistemleri konularında üretim ve ihracat yapmaktadır. Ürünlerimiz 30’u aşkın ülkeye ihraç edilmektedir. Farklı ve Kaliteli ürün gamını en ekonomik ve hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedef edinen firmamız ISO9001 ve ISO14001 Kalite Güvence Belgelidir.

Dekoratif Rustik & Ray

Eldeco Alüminyum Dekoratif Rustik Perde Rayları, komple duvarlarınızı örtmek yerine sadece pencerelerinize perde takma imkanı sağlayarak modern ve dekoratif bir görünüm sağlar. Hem klasik ray ruleti dikilmiş perdeleriniz hem de modern brit ve halka ile yapılmış perdeleriniz için uygundur.

Alüminyum Raylar

Eldeco Alüminyum tekli, ikili, üçlü ve panel raylar, farklı mekanlarda perdeler için rahat kullanım, sağlamlık ve dekoratif bir çözüm sunar. Eldeco ray bükme makinesi sayesinde bükülebilme özelliği de olan raylarımız, modern montaj aparatları ile ideal ve kolay uygulama imkanları sunar.

Ray Aksesuarları

Eldeco Ray aksesuarları modern ve kullanım kolaylığı olan, pratik ve fonksiyonel ürünlerdir. Rulet, duvar ayakları, özel tasarım finaller ray’a ideal bir finish ve dekoratif bir görünüm sağlar.