DEKORATİF RAYLAR

Duvarlarınızı değil, pencerelerinizi örtün…
Eldeco Alüminyum Dekoratif Rustik Perde rayları Komple duvarlarınızı örtmek yerine sadece pencerelerinize perde takma imkanı sağlayarak modern ve dekoratif bir görünüm sağlar. Hem klasik ray ruleti dikilmiş perdeleriniz için hem de modern brit ve halka ile yapılmış perdeleriniz için de ev, ofis ve işyerlerinde, şık bir görünüm istenen tüm mekanlarda kullanılabilir.

ELR2000

Alüminyum-Dekoratif-ikili-Ray--Kristal-ELR2000Eldeco Alüminyum Dekoratif  Rustikli Perde  Rayları   ile komple duvarlarınızı örtmek yerine sadece pencerelerinize perde takma imkanı sağlayarak modern ve dekoratif bir görünüm sağlar. Tekli ve ikili duvar ayağı opsiyonu ile istenildiği şekilde kullanılabilir. Duvar ayaklarımız  iki noktadan duvar a tutturulduğunda daha sağlam ve uzun ömürlü bir imkan sunmaktadır.
Hem klasik ray ruleti dikilmiş perdeleriniz için hem de modern brit ve halka ile yapılmış perdeler için kullanılabilir. Metal ve Kristal başlıklar tercih edilebilir. Altın, Gümüş, Bronz ve Inox renklerinde ürettiğimiz rustik raylarımızın çapı 20 mm’dir. Montaj elemanlarının hepsi içinde paket sistemimiz sayesinde ekstra bir malzemeye ihtiyaç duyulmayacaktır. Bu rayımız istenildiği takdirde, özel büküm makinamızla bükülebilme ve farklı  dönüşlü alanlarda da işlevselliğini koruyabilmektedir.

Ev, ofis ve işyerlerinde, şık bir görünüm istenen tüm mekanlarda kullanılabilir. İstenilen ebatlarda üretilebilmektedir.

Dekoratif

Click to add your own text here

Kolay Montaj

Click to add your own text here

Bükülebilir

Click to add your own text here

Hemen Teslim

Click to add your own text here