ALÜMİNYUM RAYLAR

Eldeco Alüminyum tekli, ikili, üçlü ve panel raylar, farklı mekanlarda perdeler için rahat kullanım, sağlamlık ve dekoratif bir çözüm sunar. Eldeco ray bükme makinesi sayesinde bükülebilme özelliği de olan raylarımız, modern montaj aparatları ile ideal ve kolay uygulama imkanları sunar.

ELR50 Alüminyum Tekli Ray

ELR50-BeyazEldeco Alüminyum tekli rayımız tek ve çoklu perde kullanımlarında idealdir, tüm rulet tiplerine uygundur. Raylar arası istenilen mesafede bırakılabileceğ için pileli perdeler rahatlıkla birbirlerine takılmadan açılıp-kapanabilir. Tavana montaj edilir. Beyaz, gümüş ve altın renklerinde üretilmektedir. Bükülebilir, kemerlerde kullanılabilir. Ray boyu 6 mt’dir, istenilen ebatlarda kesilebilir.

ELR51 Alüminyum İkili Ray

ELR51Eldeco Alüminyum iki kanallı özel tasarım rayımız, geniş kanal mesafesi ve sağlam yapısı sayesinde pileli perdeler ve ağır perdeler için ideal bir ürünümüzdür .6 mt olarak ve beyaz ve gümüş renklerde üretilmektedir.Özel final stopper i sayesinde hem dekoratif bir bitim hemde perdelerin raydan çıkmasına engelleyen bir yapıya kavuşturulmuştur.Tavan a ve duvar a kolaylıkla monte edilebilir.

ELR52 Alüminyum Üçlü Ray

ELR52Eldeco Alüminyum üç kanallı özel tasarım rayımız , geniş kanal mesafesi ve sağlam yapısı sayesinde pileli perdeler ve ağır perdeler için ideal bir ürünümüzdür .6 mt olarak ve beyaz ve gümüş renklerde üretilmektedir.Özel final stopper i sayesinde hem dekoratif bir bitim hemde perdelerin raydan çıkmasına engelleyen bir yapıya kavuşturulmuştur.Tavan a ve duvar a kolaylıkla monte edilebilir.

ELR53 Alüminyum Üçlü Ray

ELR53Eldeco ikili  ön tarafa asılacak fon,black-out tarzı perdelerin tam kapanmasını sağlayan özel tasarım bir ürünümüzdür.Öndeki birbirine yakın iki kanala karşılıklı takılan perdeler buluştukları noktada iç içe geçebildiği için tam kapama gerçekleşmektedir.Otel,yurt,okul ,ev ve işyerleri için idealdir. Özel final stopper i sayesinde hem dekoratif bir bitim hemde perdelerin raydan çıkmasına engelleyen bir yapıya kavuşturulmuştur.Tavan a ve duvar a kolaylıkla monte edilebilir.

Dekoratif

Click to add your own text here

Kolay Montaj

Click to add your own text here

Bükülebilir

Click to add your own text here

Hemen Teslim

Click to add your own text here