DEKORATİF RAYLAR

Duvarlarınızı değil, pencerelerinizi örtün…
Eldeco Alüminyum Dekoratif Rustik Perde rayları Komple duvarlarınızı örtmek yerine sadece pencerelerinize perde takma imkanı sağlayarak modern ve dekoratif bir görünüm sağlar. Hem klasik ray ruleti dikilmiş perdeleriniz için hem de modern brit ve halka ile yapılmış perdeleriniz için de ev, ofis ve işyerlerinde, şık bir görünüm istenen tüm mekanlarda kullanılabilir.

Dekoratif Baskılı Ray

elr200-kareEldeco Alüminyum Dekoratif Perde  Rayları ile komple duvarlarınızı örtmek yerine sadece pencerelerinize perde takma imkanı sağlayarak modern ve dekoratif bir görünüm sağlar. Tekli ve ikili duvar ayağı opsiyonu ile istenildiği şekilde kullanılabilir. Duvar ayaklarımız  iki noktadan duvara tutturulduğunda daha sağlam ve uzun ömürlü bir imkan sunmaktadır. Rayın formu, dekoratif şık bir panel ray görüntüsü sunmaktadır.
Hem klasik ray ruleti dikilmiş perdeleriniz için hem de modern brit ve halka ile yapılmış perdeler için kullanılabilir. Altın, Gümüş, Bronz ve Inox renklerinde üretilmektedir. Montaj elemanlarının hepsi içinde paket sistemimiz sayesinde ekstra bir malzemeye ihtiyaç duyulmayacaktır.

Ev, ofis ve işyerlerinde, şık bir görünüm istenen tüm mekanlarda kullanılabilir. İstenilen ebatlarda üretilebilmektedir.

Online Satınal

İstediğiniz model ve ölçülerde kolayca almak için online satış sayfamızı ziyaret ediniz.

Bize Ulaşın

Bize ulaşabileceğiniz telefon, mail ve adres bilgileri için tıklayınız.

Eldeco Kurumsal

Firmamız ve faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Dekoratif

Bu rayımız dekoratif ve şık bir görünüme sahip olup oldukça kullanışlıdır.

Kolay Montaj

Pencerelerinizin hemen üstüne kolayca motajı yapılabilir.

Bükülebilir

Özel büküm makinası ile 90 dereceye kadar bükülebilir.

Hemen Teslim

İstediğiniz ölçülerde hazırlanıp adresinize gönderilir.