ALÜMİNYUM RAYLAR

Eldeco Alüminyum tekli, ikili, üçlü ve panel raylar, farklı mekanlarda perdeler için rahat kullanım, sağlamlık ve dekoratif bir çözüm sunar. Eldeco ray bükme makinesi sayesinde bükülebilme özelliği de olan raylarımız, modern montaj aparatları ile ideal ve kolay uygulama imkanları sunar.

ELR50 Alüminyum Tekli Ray

ELR50-BeyazEldeco Alüminyum tekli rayımız tek ve çoklu perde kullanımlarında idealdir, tüm rulet tiplerine uygundur. Raylar arası istenilen mesafede bırakılabileceğ için pileli perdeler rahatlıkla birbirlerine takılmadan açılıp-kapanabilir. Tavana montaj edilir. Beyaz, gümüş ve altın renklerinde üretilmektedir. Bükülebilir, kemerlerde kullanılabilir. Ray boyu 6 mt’dir, istenilen ebatlarda kesilebilir.

ELR51 Alüminyum İkili Ray

ELR51Eldeco Alüminyum iki kanallı özel tasarım rayımız, geniş kanal mesafesi ve sağlam yapısı sayesinde pileli perdeler ve ağır perdeler için ideal bir ürünümüzdür .6 mt olarak ve beyaz ve gümüş renklerde üretilmektedir.Özel final stopper i sayesinde hem dekoratif bir bitim hemde perdelerin raydan çıkmasına engelleyen bir yapıya kavuşturulmuştur.Tavan a ve duvar a kolaylıkla monte edilebilir.

ELR52 Alüminyum Üçlü Ray

ELR52Eldeco Alüminyum üç kanallı özel tasarım rayımız , geniş kanal mesafesi ve sağlam yapısı sayesinde pileli perdeler ve ağır perdeler için ideal bir ürünümüzdür .6 mt olarak ve beyaz ve gümüş renklerde üretilmektedir.Özel final stopper i sayesinde hem dekoratif bir bitim hemde perdelerin raydan çıkmasına engelleyen bir yapıya kavuşturulmuştur.Tavan a ve duvar a kolaylıkla monte edilebilir.

ELR53 Alüminyum Üçlü Ray

ELR53Eldeco ikili  ön tarafa asılacak fon,black-out tarzı perdelerin tam kapanmasını sağlayan özel tasarım bir ürünümüzdür.Öndeki birbirine yakın iki kanala karşılıklı takılan perdeler buluştukları noktada iç içe geçebildiği için tam kapama gerçekleşmektedir.Otel,yurt,okul ,ev ve işyerleri için idealdir. Özel final stopper i sayesinde hem dekoratif bir bitim hemde perdelerin raydan çıkmasına engelleyen bir yapıya kavuşturulmuştur.Tavan a ve duvar a kolaylıkla monte edilebilir.

ELR60 Alüminyum Tekli Ray

ELR60-cizimEldeco Alüminyum tekli rayımız tek ve çoklu perde kullanımlarında idealdir, tüm rulet tiplerine uygundur. Kanal genişliği sayesinde özel metal ve pvc tekerlekli ruletler kanal içinde daha rahat ve hızlı hareket sağlamaktadır. Raylar arası istenilen mesafede bırakılabileceği için pileli perdeler rahatlıkla birbirlerine takılmadan açılıp-kapanabilir. Tavana ve duvara montaj yapılabilir. Beyaz olarak üretilmektedir. Bükülebilir, özel metal tavan aparatı sayesinde ray içi delinmeden profesyonel montaj yapılabilir. Özel dekoratif final kapağı mevcuttur. Ray boyu 6 mt dir, istenilen ebatlarda kesilebilir. Özellikle Oteller, İşyerleri, Kamu binalarında çokça tercih edilen bir ürünümüzdür.

ELR70 Metal Tekli Ray

ELR70-BeyazEldeco Metal Rayımız, içindeki kanal sayesinde hızlı ve pratik kullanım sağlayan bir ürünümüzdür. Metal ve pvc tekerlekli ruletlerle kullanılabilir. Ağır perdeler için idealdir. Tavana kolaylıkla tavan aparatı sayesinde montaj edilir. Ekonomik bir üründür. Ray aralıkları istenildiği gibi ayarlanabilir. Özel final kapağı mevcut olup, beyaz, gümüş ve kahve tonlarda üretilmektedir. Altı metre boyunda olup istenilen ölçülerde kesilebilir..

Online Satınal

İstediğiniz model ve ölçülerde kolayca almak için online satış sayfamızı ziyaret ediniz.

Bize Ulaşın

Bize ulaşabileceğiniz telefon, mail ve adres bilgileri için tıklayınız.

Eldeco Kurumsal

Firmamız ve faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Dekoratif

Bu rayımız dekoratif ve şık bir görünüme sahip olup oldukça kullanışlıdır.

Kolay Montaj

Pencerelerinizin hemen üstüne kolayca motajı yapılabilir.

Bükülebilir

Özel büküm makinası ile 90 dereceye kadar bükülebilir.

Hemen Teslim

İstediğiniz ölçülerde hazırlanıp adresinize gönderilir.